Kilkakrotnie dokonał kradzieży. Policja publikuje wizerunek mężczyzny

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci z Komisariatu Policji I w Rzeszowie poszukują mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Mężczyzna w okresie od kwietnia do czerwca 2023 roku, kilkukrotnie dokonał kradzieży w sklepie na al. Rejtana. Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę, skontaktuj się z policją.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, prowadzą postępowanie przygotowawcze dotyczące kradzieży wyposażenia gospodarstwa domowego (noży kuchennych), do których doszło w okresie od 24 kwietnia do 19 czerwca 2023 roku, w sklepie Black Red White przy al. Rejtana, o łącznej wartość strat 2 tys zł.

Funkcjonariusze w toku wykonanych czynności zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu z wizerunkiem mężczyzny, który dokonał tych kradzieży.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o tym mężczyźnie, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z dyżurnym KP I w Rzeszowie pod numerem tel. 47 821 38 10 lub referentem postepowania tel. 47 821 38 22 lub mailowo na adres: kp1.rzeszow@rz.policja.gov.pl

KMP Rzeszów

29-08-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)