PODKARPACIE. Tragiczny wypadek! Dwie osoby ranne, 70-latka zmarła w szpitalu (FOTO)

ŚWIERCZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w niedzielę 18 lipca w Świerczowie. W zderzeniu czterech pojazdów dwie osoby zostały ranne i trafiały do szpitala. Niestety życia jednej z nich nie udało się uratować. W szpitalu zmarła 70-letnia pasażerka audi.

303-226702

 

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 13:00 na drodze wojewódzkiej nr 875 w Świerczowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 72-letni kierujący audi, jadący w kierunku Kolbuszowej zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym w kierunku Mielca, oplem astrą, a następnie z lexusem.

W wyniku zderzenia opel astra uderzył jeszcze z jadącego w kierunku Kolbuszowej opla insignię. Ranne zostały dwie osoby – 30-letnia kobieta, kierująca oplem astrą i pasażerka audi.

 

Kierująca oplem po udzieleniu jej pomocy medycznej wróciła do domu. Niestety życia 70-letniej pasażerki audi nie udało się uratować. Kobieta zmarła w szpitalu.

Policjanci ustalili, że wszyscy uczestnicy byli trzeźwi. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratora, wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku.

303-226707

KPP Kolbuszowa

 

19-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)