Rzeszowscy ratownicy z klipem w rapowej odsłonie! (WIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Ratownicy medyczni z Rzeszowa stworzyli rapowy cover utworu Kękę, który nazwali: “Na ratowniczym pokładzie”. Ratownicy z Grupy PASSIO rapują o pracy służb ratowniczych i mundurowych i organizują pomoc dla osób poszkodowanych w powodzi w Trzcinicy.

105322447_2690543284559267_6732919963273310345_o

Foto: PASSIO / Facebook

Strażak, Ratownik Medyczny, Policjant czy Żołnierz to bardzo często zawód dla PASJONATÓW. Każdemu z tych zawodów przyświeca wielka misja – być gotowym kroczyć na ratunek w zarazie zagrożenia mienia, zdrowia i życia. Mamy wielką nadzieję, że ten utwór trafi do Waszych serc i będziecie z szacunkiem patrzeć na tych, którzy są zawsze dla Was niezależnie od barwy munduru – czytamy w opisie klipu.

Pierwotnie utwór miał być odpowiedzią na nominację do Hot16Challenge. Obecnie piosenka ma posłużyć dotarciu do jak największej liczby osób, by wesprzeć osoby poszkodowane w powodzi w Trzcinicy.

Grupa PASSIO Rzeszów organizuje akcję wsparcia dla blisko 200 rodzin, które straciły swój dobytek w powodzi, jaka miała miejsce w Trzcinicy. Od 2 do 4 lipca w godzinach od 10:00 do 18:00 w akademiku Laura przy ulicy Cichej 2 odbywa się zbiórka wielka zbiórka dla powodzian. Potrzebne są: meble, sprzęt RTV/AGD, akcesoria do sprzątania (wałki, miotły, farby), pościel, koce, ręczniki.

5 lipca wszystkie zebrane rzeczy, z pomocą żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, trafią do Trzcinicy. Kontakt do koordynatora akcji:  698 261 661.

Źródło: PASSIO / Facebook, YouTube

02-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)