Zderzenie z ciągnikiem. Potrącenie rowerzysty przez karetkę (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków drogowych, do których doszło wczoraj na terenie powiatu brzozowskiego. W miejscowości Wesoła na drodze wojewódzkiej nr 884, kierujący osobowym bmw zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Z kolei w Trześniowie doszło do potrącenia rowerzysty przez karetkę pogotowia ratunkowego.

Zgłoszenie o pierwszym wypadku dyżurny brzozowskiej komendy Policji otrzymał wczoraj około godziny 12.20. W miejscowości Wesoła na drodze wojewódzkiej nr 884, doszło do zderzenia osobowego bmw z ciągnikiem rolniczym. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pojazdy jechały drogą wojewódzką w tym samym kierunku. Do wypadku doszło w momencie gdy kierujący bmw 32-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego wyprzedzał skręcającego w lewo 70-letniego traktorzystę. Obaj mężczyźni byli trzeźwi, z obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala.

Do drugiego zdarzenia doszło około godziny 17.40 w Trześniowie na drodze wojewódzkiej nr 887. Z dotychczasowych wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem uprzywilejowanym – karetką pogotowia, jadąc w kierunku Haczowa, potrącił jadącego w tym samym kierunku rowerzystę. Kierujący jednośladem 58-latek z obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

Policjanci w obu przypadkach wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia dokładnych okoliczności wypadków.

KPP Brzozów


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dachowanie busa. Dwie osoby ranne (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

02-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)