Tir wjechał w przystanek! 5 osób w szpitalu (ZDJĘCIA)

TYCZYN / PODKARPACIE. Wyjaśniane są okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj w Tyczynie. W zderzeniu trzech pojazdów, ranne zostały osiem osób. Pięć z nich trafiło do szpitala, w tym dwie osoby piesze. Do późnych godzin wieczorowych, na miejscu, pracowali policjanci rzeszowskiej drogówki. Utrudnienia w ruchu zakończyły się około godzin 19.

O tym zdarzeniu dyżurny miejski został powiadomiony po godz. 15. Na miejsce niezwłocznie skierował ekipę wypadkowe rzeszowskiej drogówki oraz inne partole. Na miejscu natychmiast pojawił się patrol z Tyczyn, który akurat patrolował sąsiednią ulicę. Funkcjonariusze wstępnie ustalili okoliczności, w jakich doszło do tego zdarzenia.

Kierująca hyundaiem, 30-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc drogą wojewódzką nr 878 w kierunku Dynowa, w Tyczynie na ul. Kościuszki, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z pojazdem ciężarowym. Wyniku zderzenia, zawieszenie lewego przedniego koła ciągnika siodłowego zostało uszkodzone.

Kierujący dafem z naczepą, 63- letni mieszkaniec Tarnowa stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się pojazdem marki Volvo. Następnie daf zjechał na lewą stronę drogi wjeżdżając w wiatę przystankową oraz na teren prywatnej posesji. W chwili zdarzenia na przystanki znajdowali się piesi, którzy czekali na autobus.

W tym wypadku rannych został 8 osób. 5 z nich trafiło do szpitala. To troje kierujących oraz dwie osoby piesze.

Mundurowi zbadali stan trzeźwości kierujących, wszyscy byli trzeźwi.

Ruch w miejscu zdarzenia był całkowicie zamknięty do godziny 19.

KMP Rzeszów


17-04-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)