Fabryka BSH w Głogowie Małopolskim rozpoczęła produkcję nowego AGD

RZESZÓW, GŁOGÓW MAŁOPOLSKI / PODKARPACIE. Firma BSH ruszyła z produkcją najnowszego modelu ekspresu Tassimo w fabryce drobnego AGD w Głogowie Małopolskim. Produkcja nowego sprzętu w podrzeszowskim zakładzie oznacza większe wykorzystanie zdolności produkcyjnych fabryki, wdrożenie nowych standardów, procesów oraz rozwój kompetencji w obszarze R&D.

 BSH_Głogów_2

Foto: materiały nadesłane

Rodzina ekspresów na kapsułki Tassimo powiększa się o nowy model. Mały Wspaniały Tassimo już jest produkowany w fabryce BSH w Głogowie Małopolskim. Start produkcji nowego sprzętu z nowej kategorii oznacza jeszcze większe wykorzystanie zdolności produkcyjnych podrzeszowskiego zakładu. Ponadto, wraz z produkcją, fabryka wdrożyła nowe procesy i rozwiązania nie tylko na liniach produkcyjnych, ale także w obszarze logistyki.

Start produkcji najnowszego ekspresu do kawy Made in Głogów Małopolski odbył się z udziałem centrum kompetencyjnego dla drobnego AGD w Rzeszowie (R&D). Dzięki rozszerzeniu produkcji w fabryce możliwe było także zyskanie nowych kompetencji przez Centrum Badań i Rozwoju R&D w Rzeszowie oraz rozwoju laboratorium. Docelowo fabryka w Głogowie Małopolskim ma się stać wiodącą fabryką produkującą kawiarki Tassimo na rynek europejski kontynuując jednocześnie produkcję odkurzaczy.

Start produkcji najnowszego modelu ekspresu do kawy Tassimo dla nas bardzo ważne wydarzenie i duży sukces. Ostatnie miesiące wszyscy nasi pracownicy, zarówno z fabryki w Głogowie Małopolskim, jak i z innych działów zlokalizowanych w Rzeszowie, prowadzili intensywne prace przygotowawcze i udało się, ruszyliśmy! Sukces ten to zasługa wspaniałego zespołu z którym pracuję tutaj w Rzeszowie i Głogowie – mówi Peter Eisermann Dyrektor Oddziału BSH w Rzeszowie.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Firma oferuje na polskim rynku portfolio AGD marek Bosch, Siemens i Gaggenau. BSH posiada w Polsce sześć fabryk. W trzech łódzkich zakładach produkowane są pralki, zmywarki i suszarki do ubrań, w dwóch wrocławskich piekarniki i lodówki, a w podrzeszowskiej Głogowie Małopolskim małe AGD.

Źródło: materiały nadesłane

 

17-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)