NASZ PATRONAT. Podkarpacki Bazarek i Festiwal Mięsa Drobiowego już we wrześniu! Będzie degustacja. ZAPROSZENIE

BOGUCHWAŁA / PODKARPACIE. Już 2 września 2023 r., w standardowych godzinach od 7:00 do 14:00, w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego przy ul. Suszyckich 9 w Boguchwale, odbędzie się Podkarpacki Bazarek. Tym razem połączony z Festiwalem Mięsa Drobiowego. Oprócz podstawowych produktów rolnych i przetwórczych (warzyw, owoców, serów, wędlin itp.), a także tych najbardziej wyszukanych pochodzących z regionalnych gospodarstw rolnych, będzie można degustować potrawy z polskiego mięsa drobiowego. 

plakat festival mięsa drobiowego RGB

Wśród wystawców, jak zawsze są artyści, pasjonaci rękodzieła oraz sztuki ludowej. Wszystkie przedmioty użytku codziennego, a także te, które zdobią domy i ogrody są najwyższej jakości, i stworzone z pasją. 

Głównym organizatorem wydarzenia jest Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Paronat honorowy sprawują: Wojewoda Podkarpacki, Samorząd Województwa Podkarpackiego, Gmina Boguchwała, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa i Podkarpacka Izba Rolnicza. 

1692866820782

1692866854946


24-08-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)