RUDNA MAŁA. Trwa akcja poszukiwawcza. Grupa sonarowa z Przemyśla przeszukuje zbiornik!

RUDNA MAŁA / PODKARPACIE. Na niestrzeżonym zbiorniku wodnym w Rudnej Małej trwa akcja poszukiwawcza mężczyzny, który najprawdopodobniej znajduje się pod wodą.

Trwają działania ratownicze. Jest poszukiwana osoba w zbiorniku wodnym. Jest na miejscu grupa nurkowa-sonarowa. Trwają poszukiwania.- mówi oficer prasowy  kpt. Jan Czerwonka

Z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu została zadysponowana specjalistyczna grupa sonarowa. Udała się na miejsce zdarzenia z sonarem do celów poszukiwawczych i tam na miejscu już działania, które koordynuje jeden z dowódców prowadzących akcją na miejscu. – przekazał Rzecznik Prasowy Komendanta Miejskiego PSP bryg. mgr inż. Grzegorz Latusek.

O godzinie 16.20 wpłynęło zgłoszenie do Komendy Miejskiej PSP w Rzeszowie. Osoba przejeżdżająca samochodem, zauważyła ręce unoszące się nad wodą w związku z czym powiadomiła służby ratownicze i wskazała miejsce.

Na miejscu jest pięć zastępów straży pożarnej oraz policja. W akcji bierze udział ok 20 osób. Trwają działania poszukiwawcze. 

zdjęcie: archiwum redakcji

24-08-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)